Jótékonysági koncertet szervezett a Budapest Mozaik LC

A Budapest Mozaik Lions Club a Szent Efrém Férfikar bevonásával jótékonysági koncertet szervezett a család nélkül felnövő látássérülteket támogató Búzavirág Alapítvány javára 2018. december 02-án, Budapesten.

A rendezvény résztvevőit dr. Chrabák László kormányzó köszöntötte, aki ezt követően elismeréseket adott át a klub kiemelkedő munkát végző tagjainak.

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Budapest Mozaik Lions Club

Adószámunk:

Számlaszám:

cím: 0 ,

Hogyan lehet Lions Club tag?