Új tagokat avatott a Mozaik Lions Club

Nagy öröm a szövetség számára, hogy egyre több klubban kötik össze az évzáró rendezvényeket az új lions tagok felvételével. A Mozaik Lions Club hasonló rendezvényét 2018. december 11-én, kedden tartották.

A Mozaik Lions Club avatási ceremóniáján dr. Chrabák László is tiszteletét tette, aki három új tagot, többek között Csongrádi Kata művésznőt is avathatta.

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Budapest Mozaik Lions Club

Adószámunk:

Számlaszám:

cím: 0 ,

Hogyan lehet Lions Club tag?